[email protected] +90 554 166 60 04
Kampüste Yaşam

Öğretmenlerimiz

Anasayfa >Kampüste Yaşam >Öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimiz

Matema Koleji Öğretmenleri,

Okullardaki akademik kalitenin daha da artırılması ve eğitim içeriklerinin öğrenciye ve veliye daha nitelikli bir şekilde ulaştırılması için öğretmenler arası eşgüdümü artıran zümre çalışması büyük önem taşıyor.

 

Matema Koleji olarak; soru sormaktan ve sorgulamaktan korkmayan, ezberlemeyen ama öğrenen, öğrenirken mutlu olan, mutlu olduğu için öğrenme arzusu söndürülmemiş öğrenciler bizim başarımızın esasını oluşturuyor. Eğitim politikamız her bir öğrencinin sahip olduğu gelişim düzeyine karşılık gelen maksimum performansını ortaya çıkarmak. Bunun yolu da Matema Koleji’nin eğitim anlayışının, metodolojisinin ve öğrencisine verdiği değerin zümre çalışmalarıyla tüm öğretmenlerimiz tarafından aynı kalitede yapılmasına bağlı olduğunu biliyoruz.

 

Matema Kolejinin ayrıcalıklı eğitim sloganı, öğretmenlerin öğrencilerle olan diyalogu ve eğitimde izlenecek yöntemler ile pekişiyor. Matema Koleji, öğretmenleri yeni dönemde işlenecek dersleri, eğitim yöntemlerini ve yapılacak etkinlikleri zümre toplantıları ile belirliyor. Zümre başkanlarının gözetiminde gerçekleştirilen toplantılar, öğretmenlerin birbirini tanıması ve deneyimlerini aktarmaları açısından da önemli. Zümre toplantılarında, aynı branştan öğretmenlerin bir araya gelerek gerçekleştirdikleri çalışmalar devam ederken, tüm branşlardan öğretmenler de tanışma ve birbirlerine deneyimlerini aktarma olanağı buluyor.

 

Genç, dinamik ve deneyimli eğitim kadrosuyla yeni eğitim dönemine hazırlanan Matema Koleji, zümre toplantıları ile yeni eğitim dönemine hazırlanıyor. Tüm branşlardan öğretmenler, yeni eğitim döneminde Matema Kolejinin köklü eğitim anlayışını pekiştirecek yeni projelerini de tartışıyor. Öğretmenlerin, öğrencilerle olan diyalogundan, eğitimde izlenecek yeni yöntemlere kadar tüm konuların tartışıldığı toplantılarla Matema Koleji yeni eğitim yılına hazır.

İletişim Bilgilerimiz

Merkez Ofisimiz

Siteler Mah. 6212 Sk. No:25 D:B Pamukkale/Merkez Efendi

443. Sk. No: 44

20010 Merkezefendi/Denizli

+90 554 166 60 04

[email protected]

Pazartesi – Cuma 8:30A – 19:00

Sosyal Medya